O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy

Společnost Autoskla-Uhříněves působí v Praze již 20 let a za tu dobu si získala celou řadu spokojených zákazníků. Disponujeme odbornými znalostmi i letitou praxí v oboru výměny autoskel a instalací autofólií. Při montážích používáme značkové lepidla a autoskla originální kvality splintex, sekurit, guardian, pilkington. Využijte poradenství, montáže autoskel a tónovaní skel právě u nás!!!

Provádíme opravy autoskel v případě prasklin autoskla nebo jeho bodového poškození. Používáme profesionální metody oprav autoskel Glass repair a Origo Vision, které zaručují vysokou kvalitu opravy autoskel.

Můžeme Vám pomoci...

JAK SE OD NÁS DOSTANETE?
02145

Vlakem ze zastávky Praha-Uhříněves, 15 minut do centra Prahy

0492

Autobusem 10 minut do stanice metra Háje (trasa C)

Autobusem 15 minut do stanice metra Depo Hostivař (trasa A)

VIP_1Chauffeur_jpg_w180h152

V případě potřeby , nabízíme odvoz zákazníka na jím určené místo a po opravě pro Vás opět přijedeme.

DeliveryCar
Dále nabízíme možnost, že si Váš vůz vyzvedneme u vás doma, firmě, zaměstnání a po opravě Vám jej přistavíme.

Mobilní montáž- jestliže Vám nevyhovuje umístění našeho montážního střediska, nebo jste v časové tísni nabízíme také službu mobilní montáže. S naším servisním vozem za Vámi přijedeme a montáž provedeme u Vás.

predanvozu

Možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy.

0EP7RMQ5CPP_4cwustenrot-logo-pro-pojistovnylogo-servisnilogo-direct-new-velkelogo_kooperativa_pojistovnalogo_axa_pojistovnalogo_ceska_pojistovna logo_csob_pojistovna logo_generali_pojistovna logo_hasicska_vzajemna_pojistovnalogo_slavia_pojistovnalogo_uniqa_pojistovna zmena-triglav-direct